Παναθηναϊκός - Λαμία: Γκέλα ολκής για τον Παναθηναϊκό Λαμία από ατσάλι

Απίστευτο παιχνίδι με διακυμάνσεις 4 γκολ και την Λαμία να καταφέρνει παίζοντας με 10 παίχτες να παίρνει τον βαθμό της ισοπαλίας με 2-2.

Α ημίχρονο: Μέτριο πρώτο ημίχρονο με λίγες καλές φάσεις έως το 45 όταν ήρθαν τα δύο γκολ της αναμέτρησης, με την Λαμία να προηγείται με 0-1 και τον Παναθηναϊκό με τον Μπερνάρ να ισοφαρίζει άμεσα σχεδόν.

Στο 8 πολύ ωραία πάσα του βερμπιτς στον Σποράρ αυτός ξέφυγε του αντιπάλου αλλά πλασαρε στο οριζόντιο δοκάρι

Στο 26 σουτ του Αιτόρ έξω από την περιοχή απέκρουσε ο Κοσέλεφ

Στο 29 φάουλ του Μπερνάρ ο Ακαιντίν πήρε την κεφαλιά λίγο πάνω από τα δοκάρια της Λαμίας η μπάλα

Στο 45+1 γκολλ η Λαμία καταπληκτικό ενέργεια του Καρλίτος κάνεις δεν τον έκοψε πλασέ του Καρλίτος με το δεξί στα δίχτυα του Ντραγκόφσκι

Γκολλλλλ για τον Παναθηναϊκό στο 45+3 σουτ του Μπερνάρ έξω από την περιοχή η μπάλα κόντραρε σε πόδια παίχτη Λαμίας η μπάλα στα δίχτυα του Κοσέλεφ.

Β ημίχρονο:

Στο 49 σέντρα του Μλαντένοβιτς κεφαλιά του Γερεμεγεφ άουτ
Στο 59 ο Βαγιαννίδης πάσαρε στον Γερεμεγεφ αυτός με πλασέ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Κοσέλεφ
Στο 61 σουτ του Μλαντένοβιτς έξω από την περιοχή με το δεξί λίγο έξω από τα δοκάρια η μπάλα
Γκολλλ στο 68 ο Τόσιτς έκανε την σέντρα ο Τσιλούλης πήρε την κεφαλιά ο Ντραγκόφσκι δεν μπόρεσε να απομακρύνει και η μπάλα πέρασε την γραμμή
Στο 73 πολύ ωραίο σου έξω από την περιοχή του Μπερνάρ απομάκρυνε δύσκολα ο Κοσέλεφ
Στο 79 ο Τσιλούλης έφυγε στην κόντρα τετ α τετ με τον Ντραγκόφσκι πλασαρε αλλά έστειλε την μπάλα άουτ