Η κλεψύδρα σιγά σιγά αδειάζει και ολοένα και πλησιάζουμε στην έναρξη του Final Four της Euroleague.Η αποστολή του Παναθηναϊκού ταξιδεύει σήμερα το απόγευμα για το Βερολίνο και μετρά αντίστροφα για το τζάμπολ της Παρασκευής (19:00) όπου και θα αναμετρηθεί με την Φενέρ.
Στην πτήση του Παναθηναϊκού βρέθηκε και ο Φραγκίσκος Αλβέρτης για να στηρίξει από κοντά τις προσπάθειες της αγαπημένης του ομάδες.
0 Σχόλια