Αποτελέσματα της Γ' εθνικής - sportsnewsgreece

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Post Top Ad

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2017

Αποτελέσματα της Γ' εθνικής

Ολοκληρώθηκε άλλη μια αγωνιστική, διαφορετική για κάθε όμιλο της Γ Εθνικής. Πλούσιο θέαμα και πολλά γκολ μας επιφύλαξε η τρίτη εθνική κατηγορία της χώρας. Αναλυτικά τα αποτελέσματα :

1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Δόξα Προσκυνητών-ΑΕ Διδυμοτείχου 2-1

Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Άρης Αβάτου 1-0

Ελπίς Σκουτάρεως-Αετός Ορφανού 2-1

Ορφέας Ξάνθης-Απόλλων Παραλιμνίου 0-1

Καβάλα-Νέστος Χρυσούπολης 0-0

Μ. Αλέξανδρος Καρπερής-Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου 0-1


2ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

Άρης Παλαιοχωρίου-Πιερικός 2-1

Λαγκαδάς-ΑΕΠ Ηρακλής 1-0

Φίλιππος Αλεξάνδρειας-Καμπανιακός 1-0

Κιλκισιακός-Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 1-1

Εδεσσαϊκός-Νάουσα 2-0

ΑΟ Καρδίας-Αγροτικός Αστέρας 1-1

ΑΕ Καρίτσας-Μακεδονικός 1-1

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

3ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Σκουφάς Κομποτίου-Νέος Αμφίλοχος 0-1

Αστέρας Παραποτάμου-Θεσπρωτός 0-3

Εθνικός Φιλιππιάδας-ΑΕ Λευκίμμης 0-2

Πανλευκάδιος-Δόξα Κρανούλας 1-1

Μακεδονικός Φούφα-Καστοριά 1-0

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Ερμής Αμυνταίου 0-3

Ρεπό: Τηλυκράτης


4ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Οπούντιος Μαρτίνου-Ολυμπιακός Βόλου 0-1

ΑΟ Σελλάνων-Ρήγας Φεραίος 2-1

Αχιλλέας Φαρσάλων-Αστέρας Ιτέας 0-5

Αλμυρός-Βόλος 0-2

Θήβα-Διγενής Νεοχωρίου 4-0

Νίκη Βόλου-Βελούχι 6-0

Ρεπό: Αμβρυσσέας


5ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Αχαϊκή-ΑΟΚ Πύλου 0-1

Ζάκυνθος-Παλληξουριακός 2-0

Λεωνίδιο-Πανηλειακός 0-2

Καλαμάτα-Παναρκαδικός 0-0

Αστέρας Αμαλιάδας-ΠΑΟ Βάρδας 1-0

Αστέρας Βλαχιώτη-Διαγόρας Βραχνέικων 3-2


6ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Ρόδος-Προοδευτική 0-1

Ιάλυσος-Λουτράκι 1-1

Κερατσίνι-Ζευγολατιό 3-0

Πέλοπας Κιάτου-Ιωνικός 1-1

Εθνικός Πειραιώς-Διαγόρας Ρόδου 1-0

Ρεπό: Ένωση Ασπροπύργου


7ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Παναργειακός-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής ΑΝΑΒΟΛΗ

Πανθηραϊκός-Θύελλα Ραφήνας 0-0

Τρίγλια Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων 2-1

Ερμιονίδα-Χαλκίδα 1-2

Αιολικός-Ερμής Κιβερίου 2-0

Ρεπό: Ταμυναϊκός


8ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

Κηφισιά-Ηρόδοτος 4-3

Φωστήρας-Ατσαλένιος 1-2

Αιγάλεω-ΑΕ Μυλοποτάμου 1-0

Ερμής Ζωνιανών-Ιεράπετρα 0-0

Άγιος Ιερόθεος-Ηλυσιακός 1-0

Ρεπό: ΑΟ Παλαιοχώρας

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Post Top Ad

Responsive Ads Here