Ο διαιτητής από την Θεσπρωτία θα είναι ο άρχων στον «τελικό» της Τούμπας ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και ΑΕΚ.
Ο Κομίνης θυμίζουμε πως ήταν διαιτητής του περσινού τελικού στον Βόλο.
Αναλυτικά οι ορισμοί:
Σάββατο 10/3
15:00 ΑΕΛ-Κέρκυρα
Διαιτητής: Δημήτριος Θάνος (ΕΠΣ Γρεβενών)
Βοηθοί: Δ. Ευθυμιάδης (ΕΠΣ Πιερίας), Ι. Σίπκας (ΕΠΣ Πέλλας)
4ος: Στέφανος Κουμπαράκης (ΕΠΣ Θράκης)
17:15 Πανιώνιος-Ατρόμητος
Διαιτητής: Αριστείδης Βάτσιος (ΕΠΣ Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Ι. Κουράκης (ΕΠΣ Ηρακλείου), Α. Φωτόπουλος (ΕΠΣ Αθηνών)
4ος: Αναστάσιος Παπαπέτρου (ΕΠΣ Αθηνών)
19:30 Παναθηναϊκός-Αστέρας
Διαιτητής: Εμμανουήλ Σκουλάς (ΕΠΣ Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Ρ. Μπούξμπαουμ (ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής), Κ. Νικολαϊδης (ΕΠΣ Μακεδονίας)
4ος: Αλέξανδρος Τσαμούρης (ΕΠΣ Πειραιά)
Κυριακή 11/3
15:00 Πλατανιάς-Ολυμπιακός
Διαιτητής: Γεώργιος Τζοβάρας (ΕΠΣ Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Δ. Βεργέτης (ΕΠΣ Αρκαδίας), Α. Πυλαρινός (ΕΠΣ Ζακύνθου)
4ος: Γεώργιος Λάμπρου (ΕΠΣ Εύβοιας)
17:15 Ξάνθη-Παναιτωλικός
Διαιτητής: Αλέξανδρος Κατσικογιάννης (ΕΠΣ Ηπείρου)
Βοηθοί: Δ. Τάτσης (ΕΠΣ Ηπείρου), Γ. Πασχάλης (ΕΠΣ Ηπείρου)
4ος: Αθανάσιος Σέζος (ΕΠΣ Κιλκίς)
17:15 Λαμία-Λεβαδειακός
Διαιτητής: Αθανάσιος Τζήλος (ΕΠΣ Λάρισας)
Βοηθοί: Χ. Κουρομπύλια (ΕΠΣ Δυτικής Αττικής), Α. Γρεβένης (Χαλκιδικής)
4ος: Δημήτριος Καραντώνης (ΕΠΣ Ημαθίας)
19:30 ΠΑΟΚ-ΑΕΚ
Διαιτητής: Γεώργιος Κομίνης (ΕΠΣ Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Η. Αλεξέας (ΕΠΣ Μεσσηνίας), Κ. Ποντίκης (ΕΠΣ Πρέβεζας)
4ος: Δημήτριος Στυλιαράς (ΕΠΣ Αιτ/νίας)
Δευτέρα 12/3
19:30 ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Σμύρνης
Διαιτητής: Ιωάννης Παπαδόπουλος (ΕΠΣ Μακεδονίας)
Βοηθοί: Λ. Δημητριάδης (ΕΠΣ Μακεδονίας), Γ. Κελαζόγλου (ΕΠΣ Χαλκιδικής)
4ος: Αριστομένης Κουτσιαύτης (ΕΠΣ Άρτας)
Ο Κομίνης θυμίζουμε πως ήταν διαιτητής του περσινού τελικού στον Βόλο.
Αναλυτικά οι ορισμοί:
Σάββατο 10/3
15:00 ΑΕΛ-Κέρκυρα
Διαιτητής: Δημήτριος Θάνος (ΕΠΣ Γρεβενών)
Βοηθοί: Δ. Ευθυμιάδης (ΕΠΣ Πιερίας), Ι. Σίπκας (ΕΠΣ Πέλλας)
4ος: Στέφανος Κουμπαράκης (ΕΠΣ Θράκης)
17:15 Πανιώνιος-Ατρόμητος
Διαιτητής: Αριστείδης Βάτσιος (ΕΠΣ Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Ι. Κουράκης (ΕΠΣ Ηρακλείου), Α. Φωτόπουλος (ΕΠΣ Αθηνών)
4ος: Αναστάσιος Παπαπέτρου (ΕΠΣ Αθηνών)
19:30 Παναθηναϊκός-Αστέρας
Διαιτητής: Εμμανουήλ Σκουλάς (ΕΠΣ Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Ρ. Μπούξμπαουμ (ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής), Κ. Νικολαϊδης (ΕΠΣ Μακεδονίας)
4ος: Αλέξανδρος Τσαμούρης (ΕΠΣ Πειραιά)
Κυριακή 11/3
15:00 Πλατανιάς-Ολυμπιακός
Διαιτητής: Γεώργιος Τζοβάρας (ΕΠΣ Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Δ. Βεργέτης (ΕΠΣ Αρκαδίας), Α. Πυλαρινός (ΕΠΣ Ζακύνθου)
4ος: Γεώργιος Λάμπρου (ΕΠΣ Εύβοιας)
17:15 Ξάνθη-Παναιτωλικός
Διαιτητής: Αλέξανδρος Κατσικογιάννης (ΕΠΣ Ηπείρου)
Βοηθοί: Δ. Τάτσης (ΕΠΣ Ηπείρου), Γ. Πασχάλης (ΕΠΣ Ηπείρου)
4ος: Αθανάσιος Σέζος (ΕΠΣ Κιλκίς)
17:15 Λαμία-Λεβαδειακός
Διαιτητής: Αθανάσιος Τζήλος (ΕΠΣ Λάρισας)
Βοηθοί: Χ. Κουρομπύλια (ΕΠΣ Δυτικής Αττικής), Α. Γρεβένης (Χαλκιδικής)
4ος: Δημήτριος Καραντώνης (ΕΠΣ Ημαθίας)
19:30 ΠΑΟΚ-ΑΕΚ
Διαιτητής: Γεώργιος Κομίνης (ΕΠΣ Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Η. Αλεξέας (ΕΠΣ Μεσσηνίας), Κ. Ποντίκης (ΕΠΣ Πρέβεζας)
4ος: Δημήτριος Στυλιαράς (ΕΠΣ Αιτ/νίας)
Δευτέρα 12/3
19:30 ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Σμύρνης
Διαιτητής: Ιωάννης Παπαδόπουλος (ΕΠΣ Μακεδονίας)
Βοηθοί: Λ. Δημητριάδης (ΕΠΣ Μακεδονίας), Γ. Κελαζόγλου (ΕΠΣ Χαλκιδικής)
4ος: Αριστομένης Κουτσιαύτης (ΕΠΣ Άρτας)
0 Σχόλια